Choď na obsah Choď na menu
 


Corbin Bleu(Chad Danforth)

02.09.2007

Corbin Bleu

ObrazekCelé meno:Corbin Bleu Reivers

Dátum narodenia:21.2.1989

Miesto narodenia:Brooklyn,New York,USA

Znamenie:Ryby

Profesia:Herec

Výška:1.8m

Prezývky:Bleu Man

 

Zaujímavosti:

Corbin Bleu začal s hraním vo velmi rannom veku pod vplivom jeho otca pretože jeho otec bol hercom (David Reivers).Corbinovi boli dva roky začal hráť v reklamách pre Live Cereal, Bounty, Hasbro and Nabisco.Zanedlho,Corbin prejavil záujem v tancovaní,tak mu jeho rodičia zaplatili hodiny baletu a jazzu.V 4 rokoch sa stál modelom,ktorý reprezentoval Ford Modeling Agency in New York.

V roku 1996 sa Corbin so svojou rodinou prestahovali do Los Angels kde rýchlo dostal úlohu v High Incident.Corbin si taktiež zahrál s takými hviezdami ako Ben Stiller, TIm Allen, Alan Rickman.Jedna z jeho najviac známych deckých úloch bola v 8 rokoch v show "ER". V tej dobe stále navštevoval hodiny tancu a bol jeden z prvých študentov "Debbie Allen Dance Academy".Učil ho sam Allen a Corbin o ňom povedal,že ho naučil vela a že ho postrčil tam kde teraz je a že bez neho by nebol nikdy taký tanečník ako je teraz.

Ako strednú školu zvolil "Los Angeles Country High School for the Arts". Behom týchto rokov si Corbin zahral v hrách "Footloose", "Ren" a ve filmu "Catch That Kid".

Behom leta roku 2005 bol vybraný do filmu High School Musical kde bol vybraný do úlohy Chada najlepšieho kamaráta hlavnej úlohy Troya Boltona.Po tomto sa  Disney Channel rozhodol,že Corbina obsadí znova,ale tentokrát do filmu "Jump In". V tomto filme si zahrál so svojím vlastním otcom,ktorý v tomto filme hrá tiež jeho otca.

 

 
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

milujem ta

(nika, 22. 7. 2009 17:03)

ahooj milujem ta som do teba zblaaaznena !!!!!!!!!!§jooooooooooooooooooj nemozme sa stretnut lebo byvam na slovensku!!!!

Ahoj

(Evelka, 28. 4. 2009 19:25)

Ahoj ako sa maš ja dobre